Noclegi
noclegi_icon
Pogoda
pogoda_icon

Zwiedzaj Karkonosze razem z nami!

Agencja Turystyczna ADASIÓWKA

Kwatery w Świeradowie Zdroju

Dodaj do ulubionych
ul. Chopina 3, Świeradów-Zdrój
Cena od 35 zł
534 ...
Wyślij zapytanie

O obiekcie

Agencja Turystyczna "Adasiówka" powstała w wyniku mojej fascynacji górami. Po ukończeniu kursu na Przewodnika Sudeckiego, zaczęłam świadczyć Usługi przewodnickie. Kolejnym krokiem w rozwoju mojej działalności był zakup domu w Świeradowie Zdroju. Nazwa obiektu Adasiówka związana jest z imieniem mojego starszego synka Adasia. Po częściowym remoncie świadczę w nim usługi Noclegowe na poddaszu. Parter jest jeszcze w remoncie.

Oferujemy

Bazę noclegową stanowi mój dom położony przy głównej drodze dojazdowej od Szklarskiej Poręby. Pokoje zrobione są na poddaszu. Dół obiektu jeszcze nie jest zrobiony. W tej chwili oferujemy dwa pokoje pomarańczowy i zielony na poddaszu z łazienkami i wspólnym aneksem kuchennym wyposażonym w kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny, elektryczną kuchenkę, radio i lodówkę. Dodatkowo domek wyposażony jest w łóżeczko turystyczne i fotelik do karmienia oraz gril. Oczywiście na wszystkie świadczone usługi wystawiam faktury VAT. Ponieważ strop poddasza znajduje się na wysokości około 190 cm osoby o wzroście powyżej 190 cm mogą odczuwać dyskomfort.

Wyposażenie obiektu

Kuchnia ogólnodostępna
Grill

Wyposażenie pokoi

Łazienka

Położenie

Zapytaj o dostępność

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Ulubione (0)